Informacje o inwestycji

Enterprise Park to nowoczesny park biurowy klasy A zlokalizowany na krakowskim Podgórzu. Obejmuje otoczone naturalną zielenią kameralne, trzypiętrowe budynki, o łącznej powierzchni ponad 61.600 m. kw. W pobliżu znajdują się drogowe, tramwajowe i kolejowe szlaki komunikacyjne pozwalające na szybkie i łatwe dotarcie do kompleksu biurowego z każdej lokalizacji w Krakowie.

 

Oddany do użytku w 2012 r. I etap projektu - budynki A i B - z ponad 15.000 m. kw. nowoczesnej powierzchni biurowej został w całości wynajęty. Swoje biura w Enterprise Park zorganizowały międzynarodowe korporacje z sektora zaawansowanych technologii – m.in. Cisco. II etap projektu - budynek C - o powierzchni 14.000 m. kw. otworzył się we wrześniu 2014 r. Budynek D – 5.800 m. kw. całkowicie wynajęty przez firmę Delphi został oddany do użytku w listopadzie 2015 roku

 

IV etap inwestycji - budynki E i F o powierzchni 15.600 i 10.800 m. kw. – został oddany do użytku w 4 kwartale 2017 r. Budynek E stał się nową siedzibą firmy AON, natomiast Budynek F został wynajęty firmie Delphi, która tym samym powiększyła wynajmowaną powierzchnię.

 

Enterprise Park to miejsce wyjątkowe – łączy najnowocześniejsze, przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania z udogodnieniami dla użytkowników i otoczeniem natury, tworząc przyjazne i motywujące środowisko, w którym codzienna praca staje się autentyczną przyjemnością. Boiska do gry w siatkówkę, ping-ponga, zewnętrzna siłownia, przedszkole, ścieżki i stojaki rowerowe, w tym wypożyczalnia rowerów, to tylko jedne z udogodnień w Enterprise Park. W okresie letnim najemcy mogą poleżakować, czy też skorzystać z regularnie odwiedzających kompleks biurowy food-trucków. 

 

oddal
Dostępne powierzchnie
0m2
FAZA I i III
0m2
FAZA II
4423m2
FAZA IV
Informacje

 

 

CERTYFIKAT BREEAM

DLA ENTERPRISE PARK

Lokalizacja